Rızvanoğlu Mimarlık | Kurumsal
15397
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15397,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Kurumsal

qode interactive strata

Hakkımızda

1991 yılında kurulan ve bir aile şirketi olan Rızvanoğlu İnşaat A.Ş yurt içi ve yurt dışında müteahhitlik alanında faaliyet göstermektedir. Rızvanoğlu Ailesinin 3. Kuşağı olan Mimar Murat Noyan RIZVANOĞLU ve eşi Mimar Merve RIZVANOĞLU tarafından 2014  yılında kurulan RIZVANOĞLU MİMARLIK MÜHENDİSLİK A.Ş firması ile mimari ve statik anlamda iki üç boyutlu etüt, uygulama projeleri, danışmanlık, taahhüt ve tasarım hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca Bursa’da kentsel dönüşümde bir çok proje gerçekleştirmiş olup bu konuda da projelendirme ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Hizmetlerimiz

Mimarlık

İnsan yaşamına ve bulunduğu bölgeye değer katan modern nitelikli ve sağlam yapılar tasarlamayı amaçlamaktayız. Bu yolda hem iki boyutta hem de üçüncü boyutta çalışmalar yapmaktayız.

Mühendislik

İnsan güvenliğini ve yaşam konforunu ön planda tutan çözümler gerçekleştirmekteyiz.

Proje ve Uygulama

Projelendirme ve uygulama alanında 30 yıllık tecrübeye sahip firmamız uzman ekibi ile her projeyi kendine özgü değerlendirmekte ve çözümlemektedir.

Referanslarımız