Ekibimiz2

 • Merve Rızvanoğlu
  Merve Rızvanoğlu
  Mimar
  1991 yılında Karabük’ün Safranbolu ilçesinde doğdu. Evli ve bir çocuk annesidir. İlk, orta ve lise öğrenimini Safranbolu ‘ da tamamlamıştır. 2009 yılında Bursa Uludağ Üniversitesi Mimarlık Fakültesinde öğrenimine başlamıştır. 2012-2013 yılları arasında ‘Mimarlık 2000’ bünyesinde bir buçuk yıl, 2013-2014 yılları arasında da ‘BİMAT Mimarlık Mühendislik’  bünyesinde bir buçuk yıl süre ile çalışmıştır. 2014 yılında Mimarlık eğitimini tamamladıktan sonra eşi M.Noyan Rızvanoğlu ile ‘Rızvanoğlu Mimarlık Mühendislik’ firmasını kurmuşlar ve hizmet vermeye devam etmektedirler.
 • Murat Noyan Rızvanoğlu
  Murat Noyan Rızvanoğlu
  Mimar
  1989 yılında Bursa’da doğmuştur. Evli ve bir çocuk babasıdır. İlk ve orta öğrenimini Bursa’ da tamamlamıştır. 2008 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesinde Mimarlık Eğitimine başlamış, 2014 yılında Uludağ Üniversitesinden mezun olmuştur. 2014 yılından itibaren kurucularından olduğu ‘Rızvanoğlu Mimarlık Mühendislik’  ve ‘Rızvanoğlu İnşaat A.Ş ‘ firmalarında çalışmalarını sürdürmektedir. 2017 yılında Uludağ Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Bölümünde Yüksek Lisans yapmaya başlamıştır.
 • Orhan Melih Rızvanoğlu
  Orhan Melih Rızvanoğlu
  İnşaat Mühendisi
  1996 yılında Bursa’da doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini Bursa’da tamamlamıştır. 2015 yılında İnşaat Mühendisliği eğitimine, 2016 yılında ise Mimarlık eğitimine başlamıştır. 2019 yılında Uludağ Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmuş olup mimarlık eğitimine devam etmektedir. 2019 Eylül ayından itibaren ‘Rızvanoğlu Mimarlık ve Mühendislik’ firmasında İnşaat Mühendisi olarak görev yapmaktadır.
 • Neslihan Nur Begüm Rızvanoğlu
  Neslihan Nur Begüm Rızvanoğlu
  Mimar
  1997 yılında Bursa’da doğmuştur. İlk ve orta öğretimini Bursa’da tamamlamıştır. 2015 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliğini kazanmış, bir yıl hazırlık okuduktan sonra merkezi geçişle 2016 yılında İstanbul Aydın Üniversitesinde Mimarlık eğitimine başlamıştır. 2020 yılında mimarlık eğitimini tamamlamıştır. Şantiye stajını İstanbul Yeni Havalimanında, ofis stajını Bursa’da bulunmakta olan BİMAT Mimarlık Mühendislikte yapmıştır. 2020 Haziran ayından itibaren ‘Rızvanoğlu Mimarlık ve Mühendislik’ firmasında Mimar olarak görev yapmaktadır.
 • Selim Yalçın
  Selim Yalçın
  Modelleme Uzmanı
  1989 Yılında Tokat’ta doğmuştur.. İlk ve orta öğrenimini Tokat’ta tamamlamıştır..2013 yılında Hitit Üniversitesi İktisat bölümünden mezun olmuştur.. 4 yıl farklı sektörlerde çalıştıktan sonra 2017 yılında 3ds Max eğitimi alarak mimari ve iç mimari alanlarında çalışmalarına başlamıştır.2018 yılında Rızvanoğlu Mimarlık ve Mühendislik ekibine dahil olmuştur.
 • Edanur Kaya
  Edanur Kaya
  İç Mimar
  1996 yılında Bursa da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Bursa da tamamlamıştır.2014 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünde yükseköğrenimine başlamış, 2018 yılında mezun olmuştur. Aynı yıl “Rızvanoğlu Mimarlık ve Mühendislik” ekibine katılmıştır.
 • Eda Nur Gürsoy
  Eda Nur Gürsoy
  Modelleme Uzmanı
  1992 yılında Samsun’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Samsun’da tamamlamıştır. 2012 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık bölümünden mezun olmuştur. Aynı yıl 3ds max eğitimi alarak iç mimari alanlarında çalışmalarına başlayıp tasarım ve 3 boyutlu görselleştirme üzerine bir çok projede yer alarak meslek hayatına yön vermiştir.